حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

۰۹۲۸۵۵۱۰۹۱۲

با ما در تماس باشـید

سطل زباله پلی اتیلن چیست

زمان مطالعه3 دقیقه

تاریخ انتشار : ۱۹ شهریور ۱۴۰۲تعداد بازدید : 17نویسنده : دسته بندی : وبلاگ
پرینت مقالـه

می پسنـدم0

اشتراک گذاری

اندازه متن12

سطل زباله پلی اتیلن علاوه بر محیط های شهری و معابر در اماکنی همچون مدارس، هتل ها،فروشگاه ها و… مورد استفاده قرار می گیرد. در مدارس دانش اموزان زباله های زیادی تولید می کنند. به همین دلیل برای حفظ پاکیزگی و جمع آوری زباله در مدارس، از تعداد زیادی سطل زباله پلی اتیلن استفاده می شود. هتل محلی است که مسافران از شهرها و کشورهای دیگر برای اقامت در آنجا حضور پیدا می کنند. از آنجایی که تمیزی و نظافت در این محل بسیار اهمیت دارد، در محوطه ی هتل از این سطل زباله بسیار استفاده می شود.

سطل زباله ی پلی اتیلن یکی از مخازن نگهداری زباله ها است که در انواع ظرفیت ها تولید می شود. سطل زباله ۷۷۰ لیتری پلی اتیلن دارای بدنه ای از جنس پلاستیک فشرده بوده که رنگ بندی متفاوتی دارد. وزن این سطل  غالبا ۴۸ کیلوگرم است. در کف سطل زباله ۷۷۰ لیتری پلی اتیلن چهار چرخ تعبیه شده که دو چرخ جلوی آن ترمز دار است. همچنین چرخ ها دارای تایر پلاستیکی می باشند. در طرفین سطل زباله پلی اتیلن ۷۷۰ لیتری، دو عدد دستگیره جهت سهولت جا به جایی آن به کار برده رفته است. سطل زباله ۷۷۰ لیتری پلی اتیلن محلی برای تخلیه ی شیرابه های ناشی از زباله ها دارد. به دلیل جنس پلی اتیلنی، این محصول در صورت خرابی قابل بازیافت می باشد. سطل زباله ۷۷۰ لیتری پلی اتیلن قابلیت پدال دار شدن را نیز دارد. زباله های این سطل توسط ماشین های مکانیزه شهرداری، تخلیه می شود.

سطل زباله پلی اتیلن چیست

تولید سطل زباله مکانیزه فلزی در سه حجم

•    ۶۶۰ لیتری
•    ۷۷۰ لیتری
•    ۱۱۰۰ لیتری
متقاضیان متفاوت می توانند برای استفاده در موقعیت های مکانی مختلف سفارش دهند. جالب است بدانید در تولید سطل زباله شهرداری از ورقه های استفاده می شود که دارای ضخامت ۲ میلی متری و پوشیده شده از کانسراهای گرم روی هستند.

مزیت سطل زباله ۷۷۰ لیتری پلی اتیلن

جنس بدنه سطل زباله ۷۷۰ لیتری پلی اتیلن به گونه ای است که قابلیت حکاکی لوگو یا اسم بر روی آن وجود دارد.
به دلیل به کار بردن پلاستیک فشرده در تولید سطل زباله ۷۷۰ لیتری پلی اتیلن، این سطل از مقاومت بسیار بالایی در برابر حرارت برخوردار است. همچنین در برابر ضربات به راحتی دچار خرابی و آسیب نمی شود.
این سطل زباله به صورت درب دار ساخته می شود. به دلیل وجود درب، در صورت بارش باران و برف زباله های درون سطل خیس نشده و دچار زنگ زدگی نمی شود. همچنین درب این سطل از جمع شدن حشرات موذی و حیوانات جلوگیری می کند.
به دلیل رنگ بندی متفاوت بدنه، سطل زباله ۷۷۰ لیتری پلی اتیلن برای تفکیک زباله ها به ویژه در محیط های بیمارستانی مورد استفاده قرار می گیرد.
علاوه بر بالای سطل، امکان تخلیه ی زباله از کناره های سطل زباله ۷۷۰ لیتری پلی اتیلن وجود دارد.
این سطل زباله وزن سبکی دارد. به همین دلیل حمل و جا به جایی آن از محلی به محل دیگر به راحتی صورت می گیرد.

ارسال دیدگاه